TOG Örgütlenmeleri Temsilcilerini Belirliyor !

konsey_biaey_1

Temsilciler belirleniyor… Aşağıdaki notlara dikkat ! 

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın 15.yılının ilk göz ağrısı olan TOG 27.Gençlik Konseyi’nin yaklaşması hepimizin içindeki heyecanı her geçen gün arttırıyor. Bursa’da gerçekleştirilecek olan gençlik konseyine gelmeden önce ve konseyden döndükten sonra yapılması ve dikkat edilmesi gereken bazı konular var.

1. TOG Gençlik Konseyi’ne gelmeden önce yapılması gerekenler;

a. TOG Gençlik Konseyi Hakkında Bilgi Edinmek

TOG Gençlik Konsey’inin nasıl bir yer olduğunu bilmek, içinde olacağımız alanı anlamlandırmamıza yardımcı olacaktır.

Buradan (http://togkonsey.net/tog-genclik-konseyi-nedir/) TOG Gençlik Konseyi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gençlik Konseyi ile ilgili her hazırlığı, programa dair detayları www.togkonsey.net adresinden takip etmeniz oldukça önemli.

b. Katılım

Gençlik Konseyi’ne her TOG örgütlenmesinden iki temsilci katılabiliyor. Örgütlenme temsilcilerinin, demokratik bir şekilde ve pozitif ayrımcılık ilkesi gözetilerek iki kadın veya bir kadın – bir erkek olarak belirlenmesi gerekiyor. Katılımcılar belirlendikten sonra, 10 Ocak Salı günü saat 17:00’a kadar linkteki (https://tr.surveymonkey.com/r/97VMDHL ) formu örgütlenme olarak doldurmanızı bekliyoruz. (yedek adaylarını da aynı tarihe kadar ilgili yere doldurmalısınız)

c. Genç Yönetim Kurulu Aday Adaylığı Sıralaması

Gençlik Konseyine katılacak olan örgütlenme temsilcileri, konsey içerisinde Genç Yönetim Kurulu aday adayları arasından bir sıralama gerçekleştirecekler. Bu nedenle, konseye katılacak örgütlenme temsilcilerinin konseye gelmeden önce kendi örgütlenmeleri ile birlikte, tüm Genç Yönetim Kurulu aday adaylarını kendi istedikleri sıra ile sıralayarak gelmeleri gerekiyor. YK Aday Adayları ile ilgili tüm gelişmeleri, aday adayları videolarını www.togkonsey.net ve www.yk.togkonsey.net adreslerinden takip edebileceksiniz.

2. Gençlik Konseyi’nden Döndükten Sonra Yapılması Gerekenler;

Aktarım

TOG Gençlik Konseyi tüm paydaşlar için önemli bir öğrenme alanıdır. Bu nedenle birlikte eğlendiğimiz gençlik konseyinde ele alınan konu başlıkları ve içeriklerinin örgütlenme temsilcileri tarafından, konseyden döndükten sonra aktarılması gerekiyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik buluşmalarından biri olan TOG Gençlik Konseyi için geri sayım başladı.

Şubat 2017’de Bursa’da görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir